Partnerzy


MANIAC GYM

Fitness Club Maniac Gym Białystok powstał w 1991r, a jego założycielem jest Arkadiusz Leszczyński, trener i propagator fitness w Polsce i na świecie, wiceprezes ds. fitness w Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego. Klub ukierunkowuje się na świadczenie usług prozdrowotnych, a powiązane jest z tym podpisanie porozumienia o współpracy z Uniwersytetem Medycznym w Białymstoku.


MEDYCYNA BIAŁYSTOK

Centrum Zdrowia MEDYCYNA jest prywatnym zakładem opieki zdrowotnej działającym w Białymstoku od 22 czerwca 2006 roku. Wówczas to, w myśl misji, która brzmi: „Respektowanie praw Pacjenta i troska o poszanowanie jego godności przy zachowaniu najwyższych standardów w procesie leczenia”, powołano do życia jednostkę medyczną działającą według wysokich prywatnych standardów i procedur. Opierając się na bogatym doświadczeniu i w ramach zawartej umowy franczyzowej z Centrum Medycznym Damiana w Warszawie, stworzyliśmy pierwszą placówkę na miarę oczekiwań białostockich pacjentów prywatnych.


KAMELEON

W trosce o jak najwyższą jakość usług naszymi priorytetami są fachowa obsługa klienta, wysoko wykwalifikowana kadra, estetyczne i czyste wnętrza, a także znajomość wszelkich nowości z dziedziny fryzjerstwa i kosmetyki. Dzięki temu w swojej pracy kierujemy się najnowszymi trendami w modzie czy sztuce, a także wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia techniczne i naukowe.

ADMED

Firma prowadzi sprzedaż wysokiej jakości sprzętu medycznego, diagnostycznego oraz wyrobów około medycznych. Właścicielem sklepu jest firma HMP Mocarski&Okoński Sp.J. istniejąca na rynku od 1993 r.

DIAGNOSTYKA

DIAGNOSTYKA to największa w Polsce sieć laboratoriów medycznych. Obsługujemy miliony pacjentów rocznie oraz współpracujemy z kilkoma tysiącami placówek ochrony zdrowia. Oferujemy największy wybór badań laboratoryjnych (ponad 1000 rodzajów testów), dostępnych również bez skierowania od lekarza.


NaturHouse Częstochowa

Jako eksperci w reedukacji żywieniowej, pomagamy ludziom na całym świecie w walce z nadwagą. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów stwarzamy optymalne warunki dla każdego, kto pragnie osiągnąć oraz utrzymać prawidłową wagę ciała.

Sport Medical Rehabilitacja

Leczymy m.in.:

  • Zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa i stawów
  • Stany pourazowe narządów ruch (złamania, zwichnięcia, skręcenia, stłuczenie), stany pooperacyjne
  • Zespoły bólowe (rwa kulszowa, rwa barkowa, łokieć tenisisty, bóle krzyża, ostroga pięty)
  • choroby układu oddechowego
  • u dzieci - masaż

Dietetyk Magdalena Iwaszkiewicz

Konsultacje dietetyczne skierowane są do kobiet, mężczyzn i dzieci, pragnących poprawić swoje zdrowie i samopoczucie. Układamy indywidualne jadłospisy dopasowane do Twoich potrzeb. Uwzględniamy Twoje preferencje smakowe i styl życia.

Fitness Centrum Klub

Jeśli szukasz miejsca gdzie w miłej, kameralnej atmosferze mogłabyś/mógłbyś poprawić swoją kondycję fizyczną? ...zgubić kilka kilogramów? ...pozbyć się nadprogramowej fałdki?...zapomnieć o problemach?...zrelaksować się? -Zaufaj nam!!!

Centrum Rehabilitacji EKOVITA

CENTRUM REHABILITACJI EKOVITA powstało w 2004r z myślą o Tych, którzy oczekują szybkiej, miłej i profesjonalnej opieki. Dla Tych, którzy poszukują fachowej pomocy w walce ze swoimi dolegliwościami. Profesjonalizm Naszej kadry jest gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług w komfortowych warunkach.

QUALITE

Prywatna Praktyka Stomatologiczna Katarzyna Jamińska-Wójcik

Od ponad 10 lat zajmuję się profilaktyką i leczeniem zębów mieszkańców Częstochowy. Zdobyte doświadczenie pozwala mi zaoferować Państwu pełen zakres usług stomatologicznych zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

BEAUTY CENTER & FITNESS

Beauty Center to miejsce, gdzie panuje spokój i harmonia, a marzenia o pięknym wyglądzie i dobrym samopoczuciu stają się rzeczywistością. Wymogi zawodowe, kontakty z klientami i styl życia sprawiają, że chcemy wyglądać elegancko i świetnie się czuć. Polecamy więc zabiegi medycyny estetycznej, laseroterapii, masaże ciała, pielęgnację twarzy i dekoltu, dłoni i paznokci oraz opalanie w naszym solarium, zajęcia siłowe, fitness i fryzjera. Zadbane ciało i twarz, piękne dłonie, zdrowe stopy pomagają osiągnąć sukces nie tylko zawodowy. Jeżeli codzienne czynności nie pozwalają na zajęcie się sobą, mamy na to skuteczne sposoby….


Sklep Medyczny ZDROMED

Jesteśmy najprężniej rozwijającą się firmą z branży sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego i ortopedycznego w Ostrowcu Św.
Gwarantujemy miłą, profesjonalną obsługę i pomoc w doborze artykułów na żylaki i odleżyny, wkładek, poduszek ortopedycznych, ortez po złamaniach, zwichnięciach itp. oraz setki innych produktów.
U nas największy wybór w najniższych cenach.

Dietetyka i Żywienie Małgorzata Stanior

Oferuję Państwu kompleksowe programy żywieniowe oraz indywidualnie opracowywane diety uwzględniające stan zdrowia pacjenta, jego preferencje smakowe, a także styl życia czy umiejętności kulinarne. A wszystko to, oparte na racjonalnych zasadach odżywiania. Odchudzanie pod okiem dietetyka ma coraz więcej zwolenników. A to ze względu na to, iż kuracje prowadzone przez specjalistów nie tylko są skuteczne, ale pomagają uniknąć wielu efektów ubocznych (np. efektu jojo).

MAGIA Grota Solna

Ból gardła. przeziębienia, chore zatoki, alergia, ciagły stres?
POZWÓL SOBIE POMÓC

Studio Fryzur Marta Wieczorek

Nasz salon powstał w 1997r. Aktualnie zatrudniamy 7 fryzjerów. Od początku naszym celem jest zadowolenie klienta. Pasja tworzenia, śledzenie trendów i najnowszych technik zdecydowały o naszym powodzeniu. Zdobytą więdzę wykorzystujemy w codziennej pracy, gdzyż fryzjerstwo jest naszą pasją.

Urszula Pietraszek. Dietetyk. Doradca Wellnes. Kosmetolog

Nasza Firma zajmuje się leczeniem żywieniowym we wszystkich jednostkach chorobowych. Główne profile działań to:

  • konsultacje dietetyczne
  • analiza medyczna składu ciała
  • analiza stanu cery oraz opracowanie indywidualnego programu dietetycznego.

Fundacja Psi Uśmiech

Fundacja Psi Uśmiech powstała pod koniec 2010 roku, a jej ideą jest propagowanie właściwych standardów prowadzenia zajęć z dogoterapii.
W swojej pracy staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom odbiorców. Specjalizujemy się zarówno w zajęciach edukacyjnych, jak i dogoterapii. Zajęcia prowadzone są przez pedagogów specjalnych z kwalifikacjami Ministerstwa Edukacji Narodowej z zakresu dogoterapii.